Autor Wątek: Bezpieczeństwo zachowania i używania pieniędzy w WebMoney  (Przeczytany 2100 razy)

Support

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 128
  • Karma: +1/-0
Bezpieczeństwo zachowania i używania pieniędzy w WebMoney
« dnia: Styczeń 23, 2018, 09:06:22 »
Bezpieczne używanie i zachowanie pieniędzy w WebMoney
Każdy raz, kiedy szukasz nowy sposób opłaty lub zachowania pieniędzy, masz w głowie pytanie "O ile bezpieczne mieć konto w tym system płatniczy"? Rozpowiadamy w artykule o niektórych niewielkich właściwościach jeszcze nie dużo wiadomej sustem WebMoney Transfer w Polsce.

1. Bezpieczeństwo używania Keeper WebMoney.
W WebMoney istnieją cztery takich użądzenia, który pomagają użytkowniku wypęłniać przelewy, wypełniać fakturowanie, zwązywać się z innymi użytkownikami WebMoney. Oni mają nazwę: Keeper Mini, Keeper do sieci społecznych, Keeper WinPro (wcześniej Classic) ta Keeper WebPro (wcześniej Light). I jeśli ktoś po rejestracji, który nic nie wie o Keeper zaraz zaczynał usilować instalować Keeper WinPro, to miał taki malutki problem, że nie mógł go ustawić. Dużo ludzi powiadają, że Keeper - to komputerowa gra przygodowa, a nie zwykły program. Taki problem wynika przez dużo ilość ustawień, różne kluczy kwm ta pwm, hasła autoryzacji w Keeper ta do klucza kwm. Ale bezpieczne używania sustem płatniczy - to bezpieczeństwo środków na koncie. Oczywiście łatfiej byłobym mieć tylko maila i hasła, ale to jest takie proste, jak logowanie do poczty elektronicznej lub do tego forum. Logowanie do konta z pieniędzy, w którym może być nawiet powyżej milliona dolarów muśi być trudne.

2. Bezpieczeństwo zachowania pieniędzy i przelewów
Jeszcze nigt nie spotykał system, który przynajmniej byłbym podobny do WebMoney. Myślę nawiet, że to najbezpieczny system płatniczy we wszystkiem Świacie. Najpierw bezpieczeństwo zależy i od samego użutkownika. Ale ta ilość ustawień, właśnie użądzenie autoryzacji (E-num) pozwala użytkowniku spać spokojnie.
Przelewy w WebMoney są bezpowrotne, nieodwołalne ta momentalne. Wrócić pieniędzy może tylko odbiorca. Niektóry warunki do bezpiecznych przelewów:
  • uważnie wprowadzaj portmonetkę odbiorcy i kwotę;
  • zawsze używaj potwierdzenie przez SMS lub E-num;
  • przed przelewem sprawdź WMID użytkownika po otrzymanej portmonetce.

3. Data ważności konta w WebMoney
Jeśli miałeś konto, na przykład w Skrill, Neteller lub podobne, to już wiesz, że te konta mają datę ważności jeden rok, po wygaśnięciu którego będzie pobierana prowizja. W WebMoney prowizja są tylko 0,8% od wszystkich przelewów. Jeśli masz na koncie 100 WMZ, to przez pięć lat będziesz miał na koncie 100 WMZ jeśli nawiet nie logował się w Keeperze
Z tego wynika pytanie "Co będzie, jeśli coś się stanie źle"? I na to odpowiada następny punkt.

4. Dziedzictwo
Tak, w WebMoney są taka możliwość. Jeśli masz tyle pieniędzy na koncie, możesz ich zostawić jako spadek Swoim krewnym lub innym osobam, które zaznaczone w liście spadkodawcy (właściciela WMID) do spadkobiercy.

Masz pytania? Pisz w tym temacie.